תלונה במשטרה נגד ברק אדרי

הסערה סביב יציאתם של שלושת דיירי האח הגדול ובראשם שי חי לא יורדת מהכותרות, למערכת ברשת נודע שהוגשו מעל 90 תלונות כנגד שי חי וכגנד 'קשת' לאחר שידור הפרק שהוגדר כאלים.

ShowImage

אחד הצופים של תוכנית האח הגדול תמיר חג'ג' נגש אתמול (שבת) לתחנת משטרת באר שבע והגיש תלונה כנגד הדייר ברק אדרי. חג'ג' אף העלה פוסט לפייסבוק וכתב: "ערב ושבוע טוב לכולם , כרגע חזרתי מתחנת המשטרה. הגשתי תלונה כנגד ערוץ 2 וכנגד התוכנית האח הגדול. בפוסט הקודם נראה אחד המשתתפים מאיים לשרוף חי את אחד המתמודדים בתוכנית, מייד ניגשתי לתחנת המשטרה והתלוננתי , דרשתי מהמשטרה לאסור על ערוץ 2 לשדר את הקטע הנ"ל וכמו כן לעצור לחקירה את המתמודד אשר איים.
שיהיה לכולנו המשך שבוע טוב נעים ושקט".

563

כאמור לרשות השנייה הגיעו מאז השידור אתמול מעל 90 תלונות של צופים מזועזעים כנגד האח הגדול: הזכיינית 'קשת' ודייר האח הגדול שי חי. כמות כזו של תלונות שמגיע בעת ובעונה אחת מעידה על גודל הסערה שלא דועכת. בין היתר, זעם הצופים מגיע בטענה של אלימות פיזית ומילולית שהוצגו בשידור אתמול. מהרשות השנייה נמסר: שהעניין בבדיקת הגורמים הממונים ברשות.

לאחר פרסום הכתבה לראשונה בפורטל של עומרי חיון, התגובות ברשת סוערות ונשמעות הרבה טענות כנגד הפקת 'האח הגדול', כתב אחד המתלוננים: "בושה וחרפה שזה מה שנותנים לנוער לראות ולקבל השראה, אלימות מילולית, חרם על מתמודדים והכי גרוע שי חי שעומד מול בית האח הגדול ובשידור חי עושה תנועה מגונה מול הבית. קהל גדול מריע לו והמנחה לא מגיב. במקום לזרוק אותו מיד הוא נותן לו במה ומצדיק את מעשיו. היכן האחריות הציבורית של קשת כלפי הילדים הרבים שצופים באח הגדול?"

 

51656391489099490490no

סיפורים קשורים

Powered by themekiller.com